امروز یکشنبه 06 اسفند 1396 مصادف با25 / 2 / 2018میلادی و 8 / 6 / 1439 هجری قمری
نمایش خبر
عنوان خبر: اخذ تقدیر نامه پنج ستاره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی توسط شركت سهامی پتروشیمی شیراز

تاریخ درج خبر: 1392/12/17
  
  


شركت سهامي پتروشيمي شيراز موفق به اخذ تقدير نامه پنج ستاره از جايزه تعالي صنعت پتروشيمي گرديد .چهارمين همايش تعالی صنعت پتروشیمی صبح روز چهار شنبه 14 اسفند ماه با حضور معاون وزير نفت و...

شركت سهامي پتروشيمي شيراز موفق به اخذ تقدير نامه پنج ستاره از جايزه تعالي صنعت پتروشيمي گرديد .چهارمين همايش تعالی صنعت پتروشیمی صبح روز چهار شنبه 14 اسفند ماه با حضور معاون وزير نفت و مديرعامل ملي صنايع پتروشيمي ، مديران و كاركنان شركت هاي حاضر در فرآيند جايزه در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار گرديد .

چهارمين همایش جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در سال 1392 با شعار" تعالي سازماني تجلي اقتصادي پويا " ، در تاريخ 21 دي ماه از پتروشيمي شيراز ، اولين پتروشيمي ايران و شهر شيراز و سومين حرم اهل بيت (ع) ، در پنجاهمين سالگرد توليد آمونياك و اوره در ايران آغاز گرديد .

در اين دور ه از همايش يك شركت تنديس بلورين ،چهارشركت تقدير نامه پنج ستاره و مابقي در سطوح پايين تر مدل سرآمدي EFQM ارزيابي شدند.

امروزه اکثر کشورهای دنیا با تکیه بر مدل های علمی، جوایزی را در سطح ملی و منطقه ای ایجاد کرده اند که محرک سازمانها و کسب و کارها در تعالی ، رشد و ثروت آفرینی است . برگزاری این جوایز و استفاده از مدل های علمی روز دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمانها ایجاد می کنند تا پیشرفت ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی اندازه گیری نمایند. جایزه تعالی صنعت پتروشیمی به عنوان سمبل نهضت کیفیت گرایی باعث ایجاد فضای رقابتی برای استقرار سیستم های نوین مدیریت و فراهم کردن فضایی که در آن تجربه های موفق سازمان ها شناسایی و معرفی شده و مورد استفاده بهینه صنعت قرار گیرد، می شود.

اهداف جایزه تعالی صنعت پتروشیمی:

     ایجاد فضای رقابتی توام با خلاقیت و نوآوری

     بستر سازی و ایجاد فضای رقابتی توام با خلاقیت و نوآوری

     ایجاد فضای لازم برای تشویق شرکتها به انجام عملیات خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و نقاط قابل بهبود خود

     ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات ودانش سازمان های موفق

     توسعه فرهنگ تعالی

     ارج نهادن به کارکنان سازمانهای متعالی و بهره ور

     تقویت تعامل اثر بخش و سازنده

     تقویت تعامل اثربخش و سازنده بین شرکت کنندگان

 
تعداد مشاهده این خبر: 1425
كلیه حقوق این وب سایت متعلق است به شركت سهامی پتروشیمی شیراز
طراحی و تولید در واحد فناوری اطلاعات پتروشیمی شیراز